Izvēlne
Your Cart

Pamatne,roku balsts

Pamatne,roku balsts

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AL-S
Mosaic Alumīnijas pamatne sudrabs..
20.25€
Bez PVN:16.74€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: AL-ROS
Mosaic Alumīnijas pamatne rozā..
20.25€
Bez PVN:16.74€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-YLW
Mosaic Roku balsts pasteļdzeltensSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācija..
18.90€
Bez PVN:15.62€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-MN
Mosaic Roku balsts piparmētraSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uz..
18.90€
Bez PVN:15.62€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-PNK
Mosaic Roku balsts tējas rozeSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uz..
18.90€
Bez PVN:15.62€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-GR
Mosaic Roku balsts pelēksSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo darb..
18.90€
Bez PVN:15.62€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-PRL
Mosaic Roku balsts metālisksSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo d..
18.90€
Bez PVN:15.62€
Mosaic Roku balsts zaļš
Jaunums
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-GRN
Mosaic Roku balsts zaļšSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo darba vadīt..
18.90€
Bez PVN:15.62€
Mosaic Roku balsts sarkans
Jaunums
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-RED
Mosaic Roku balsts sarkansSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo darba va..
18.90€
Bez PVN:15.62€
Mosaic Roku balsts bēšs
Jaunums
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: HC-BE
Mosaic Roku balsts bēšsSpilvens klienta roku ērtībai.Spilventiņa dizains nodrošina ērtu un atvieglotu stāvokli klienta rokām.Pēc izvēles jūs varat pasūtīt koka pamatni, kas izgatavota no saplākšņa un pārklāta ar eļļu.Koka pamatnes augstums no galda virsmas ir 8,5 cm.Specifikācijas:Uzlabo darba vadīt..
18.90€
Bez PVN:15.62€
Parādīt 1 līdz 10 no 10 (lapuses: 1)