Izvēlne
Your Cart

Kaučuka bāzes PH-4

Kaučuka bāzes PH-4

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-WP
Mosaic Warm pink kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota ..
16.50€
Bez PVN:13.64€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-FO
Mosaic Frosted kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota ād..
16.50€
Bez PVN:13.64€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-CP
Mosaic Cold pink kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota ..
16.50€
Bez PVN:13.64€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-CB
Mosaic Cold beige kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērota..
16.50€
Bez PVN:13.64€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: RB-C-ML
Mosaic Milky lilac kamuflāžas kaučuka bāze 14 mlŠai gēla bāzei ir visas labākās kaučuka pamatnes īpašības – elastība, izturība, maksimāli stipra saķere.Pateicoties skaistajam tonim, gēla bāzi var izmantot ne tikai kā bāzi zem gēllakas, bet arī kā pamatslāni – nepārklājot to ar krāsu. Ideāli piemērot..
16.50€
Bez PVN:13.64€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)