Izvēlne
Your Cart

Caurspīdīgie gēli

Mosaic clear builder gel

Zīmols: Mosaic NS Artikuls: ICE5
Mosaic Ice caurspīdīgs būvējošais gēls 5 ml .Pašizlīdzinošs būvējošais gēls ar zemu polimerizācijas temperatūru ( nedeg lampā ) . Lieto korekcijai . Ideāli piemērots arkas veidošanai . Šķidrāka Crystal gēla alternatīva . Tā kā pēc polimerizēšanas gēlam ir izteikts spīdums, to var izmantot kā topu.Sa..
6.50€
Bez PVN:5.37€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: ICE50
Mosaic Ice caurspīdīgs būvējošais gēls 50 ml .Pašizlīdzinošs būvējošais gēls ar zemu polimerizācijas temperatūru ( nedeg lampā ) . Lieto korekcijai . Ideāli piemērots arkas veidošanai . Šķidrāka Crystal gēla alternatīva . Tā kā pēc polimerizēšanas gēlam ir izteikts spīdums, to var izmantot kā topu.S..
35.90€
Bez PVN:29.67€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: CR5
Mosaic Crystal caurspīdīgs būvējošais gēls 5 ml .Kristāldzidrs , absolūti caurspīdīgs pašizlīdzinošs būvējošais gēls nagu modelēšanai ar vidēju konsisitenci . Ideāls akvāriju dizainu veidošanai , kā arī nagu kristāla efektam . Piemērots arkas veidošanai . Nedzeltē . Polimerizējoties neuzkarst  ..
6.50€
Bez PVN:5.37€
Mosaic Crystal caurspīdīgs būvējošais gēls 50 ml
Hot
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: CR50
Mosaic Crystal caurspīdīgs būvējošais gēls 50 ml .Kristāldzidrs , absolūti caurspīdīgs pašizlīdzinošs būvējošais gēls nagu modelēšanai ar vidēju konsisitenci . Ideāls akvāriju dizainu veidošanai , kā arī nagu kristāla efektam . Piemērots arkas veidošanai . Nedzeltē . Polimerizējoties neuzkarst ( ned..
35.90€
Bez PVN:29.67€
Zīmols: Mosaic NS Artikuls: CR100
Mosaic Crystal caurspīdīgs būvējošais gēls 100 ml .Kristāldzidrs, absolūti caurspīdīgs pašizlīdzinošs būvējošais gēls nagu modelēšanai ar vidēju konsisitenci . Ideāls akvāriju dizainu veidošanai, kā arī nagu kristāla efektam . Piemērots arkas veidošanai . Nedzeltē . Polimerizējoties neuzkarst ( nede..
63.40€
Bez PVN:52.40€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)